Канада заплатить 1,2 мільйона для розширення свободи ЗМІ в Україні

Канада у 2013 році має намір виділити 1,2 мільйона канадських доларів для зміцнення свободи слова та засобів масової інформації в Україні.

Про це сказав на прес-конференції міністр громадянства, іміграції та багатокультурності Канади Джейсон Кенні, передають "Українські новини".

"Два нових проекти, які будуть фінансуватися Канадою, - це свобода засобів масової інформації, тому що дуже важливо, щоб в демократичному суспільстві була свобода слова, і сильні незалежні ЗМІ", - сказав міністр.

Відзначається, що на фінансування цього проекту Канада виділить 1,2 мільйона канадських доларів, а сама програма розрахована на 2 роки.

Крім того, міністр зазначив, що з 2013 року починається спільний проект України і Канади під назвою "Судова освіта для економічного зростання".

"Канада має намір підтримати національну школу суддів України та поділитися канадськими знаннями і досвідом в навчанні нових суддів", - сказав він.

На цю програму Канада має намір виділити 6,6 мільйона канадських доларів, а сама програма розрахована на 5 років.

Як відомо, в 2012 році в Україні зафіксовано найгірший результат за рівнем свободи ЗМІ з часів Помаранчевої революції.

Нагадаємо, в жовтні 2012 року в Канаді прийняли закон "Швидка відмова іноземним злочинцям", який ускладнює доступ до країни тим, хто порушує права людей.

Цей закон - мрія демократично налаштованих канадців, зокрема членів Канадської групи за демократію в Україні, які давно прагнуть заборонити в’їзд особам, пов’язаним з порушенням прав людини в Україні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 17:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.