Кабмін посилить контроль за приватною авіацією

Уряд має намір посилити контроль за безпекою польотів приватної авіації.

Про це повідомив 5 березня віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул, передає УНІАН.

"Міністерству інфраструктури необхідно посилити контроль за дотриманням правил безпеки польотів приватної авіації", - відзначив Вілкул.

Він також повідомив, що мінінфраструктури розробить Програму безпеки польотів на 2013-2015 роки і галузеві програми з підвищення безпеки руху на маломірних суднах і на автомобільному транспорті.

"У 2012 році зросла кількість загиблих в аварійних ситуаціях з приватними повітряними суднами і маломірним морським і річковим транспортом", - сказав Вілкул.

Як відомо, за інформацією Державної авіаційної служби, в січні 2013 року з повітряними суднами, які внесені до державного реєстру цивільних повітряних суден України, сталося 6 авіаційних інцидентів.

Ще 6 інцидентів сталося в січні 2013 року з повітряними суднами іноземних авіакомпаній.

У 2012 році з повітряними суднами, які внесені до державного реєстру цивільних повітряних суден України, сталося 118 авіаційних подій та інцидентів.

Зокрема одна катастрофа і одна аварія. З іноземними повітряними суднами на території України в 2012 році сталося 54 авіаційні події, зокрема 7 у грудні.

Як повідомлялося раніше, вітчизняним перевізникам у 2013 році виділять 5 мільярдів гривень для здешевлення кредитів на придбання літаків українського виробництва.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 10:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.