Багатостраждальна Греція продає 6 остовів еміру Катара

Хамад бен Халіфа Аль Тані, Емір Катару, заплатить 8,5 мільйона євро за групу з шести Іонічних островів після 18 місяців бюрократичної тяганини.

Про це повідомляють "Вести".

Сама угода є останньою в глобальному шопінгу нерухомості Хамада - від Лондона до Пекіна, і була з захватом зустрінута в Досі, оскільки королівський двір пережив драматичні півтора року, намагаючись домовитися з грецьким урядом про покупку.

"Греція - це таке місце. Навіть якщо ви емір з Катару, у вас піде півтора року для збору документів", - заявив Іоанніс Кассіанос, мер Ітаки.

Також стало відомо, що острови привернули увагу нафтового магната 4 роки тому, коли він подорожував на яхті поблизу Ітаки.

Раніше Фонд розвитку активів Грецької республіки визначив 40 незаселених островів, які можуть бути здані в оренду на термін від 30 до 50 років з метою залучити додаткові кошти для скорочення держборгу країни.

"Ми виділили місця з хорошим рельєфом, розташовані близько від материка, з добре розвиненою інфраструктурою, які в той же час не становлять загрози для національної безпеки. Чинне законодавство не дозволяє нам просто продати їх, та ми цього й не хочемо", - заявив виконавчий директор фонду з нерухомості Андреас Таранціс.

Також прем'єр-міністр Греції Антоніс Самарас заявляв, що його уряд міг би продати або здати в оренду грецькі острови.

Як повідомляло агентство Bloomberg, цей крок міг би допомогти реалізувати державний план по розпродажу активів, що дозволить Греції розраховувати на черговий транш міжнародної допомоги.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 5:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.