Коломойського оштрафували на 190 мільйонів за неякісний бензин

Держспоживінспекція незадоволена якістю бензина на АЗС компанії "Укртатнафта".

Про це в ході брифінгу заявив голова Держінспекції з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов, передають "Коментарі".

"Буквально недавно (у інспекції - ред.) було завдання Кабінету міністрів перевірити якість нафтопродуктів. Наведу приклад. В Кіровоградській області були перевірені нафтобаза і ряд АЗС. Виписаний штраф цій фірмі на 190 мільйонів гривень", - відзначив він.

Орєхов уточнив, що причиною нарахування штрафу була невідповідність нафтопродуктів нормативним документам.

На уточнююче запитання журналістів голова Держінспекції відповів, що мова йде про компанії "Укртатнафта" (контролюється групою "Приват", яка також володіє мережами АЗС під брендами "Укрнафта", "Авіас", ANP, Sentosa та інші).

Зі слів Орєхова, компанія опротестувала дане рішення в суді, однак Держспоживінспекція вже виграла суд першої інстанції і апеляцію.

В даний час розглядається касація з даного питання у Вищому господарському суді.

Нагадаємо, на початку січня 2013 року фіскальні органи провели ряд перевірок мереж АЗС "Привату" в Житомирській, Чернівецькій, Харківській та Вінницькій областях.

Крім того, на Житомирщині ще перед Новим роком було зупинено роботу нафтобази в місті Калинівка, яка забезпечувала паливом близько півсотні заправок ANP, "Авіас" і "Укрнафта".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 10:06

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.