Янукович з Путіним шукають нову формулу ціни на газ

Україна продовжує активний пошук оптимальної формули встановлення цiни на росiйський газ для України.

Про це повiдомляють у Мiнiстерствi закордонних справ, передає "Інтерфакс-Україна".

Виконувач обов'язкiв директора департаменту iнформацiйної полiтики МЗС Євген Перебийнiс 6 березня зазначив, що на останнiй зустрiчi президента Вiктора Януковича та президента Володимира Путiна обговорювалися питання в енергетичнiй сферi.

"Президент України наголосив на важливостi якнайшвидшого врегулювання питань щодо газової проблематики, насамперед стосовно пошуку оптимальної, економiчно обґрунтованої та справедливої формули встановлення цiни на газ для нашої держави, яка вiдповiдала б стратегiчному характеру вiдносин мiж двома країнами", - повiдомив представник МЗС.

За його словами, наразi експерти проводять активну роботу з метою розробки узгоджених рiшень iз цього питання.

Крiм того, президенти двох країн обговорили можливi наслiдки модернiзацiї української ГТС.

"Президент України пiдтвердив належне виконання українською стороною своїх зобов'язань щодо транзиту газу територiєю України з Росiйської Федерацiї до Європи", - зазначив Перебийнiс.

У цьому контекстi сторони обговорили також можливiсть реалiзацiї спiльних проектiв в енергетичнiй сферi з урахуванням наявного потенцiалу двох країн, наголосив вiн.

За словами представника МЗС, окрему увагу також було придiлено пошуку оптимальної моделi взаємодiї України з Митним союзом.

"Вiктор Янукович наголосив, що Україна зацiкавлена в розвитку економiчної взаємодiї у форматi цього iнтеграцiйного об'єднання. Президент України зазначив, що формат спiвпрацi України з МС має визначитися пiд час переговорного процесу з усiма країнами - членами цього об'єднання", - повiдомив представник МЗС.

При цьому Перебийнiс додав, що Україна зацiкавлена у спiвпрацi з Митним союзом з урахуванням своїх мiжнародних зобов'язань, узятих пiд час вступу до Свiтової органiзацiї торгiвлi, а також пов'язаних iз євроiнтеграцiйним курсом.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 13:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.