Компанію Коломойського помилково оштрафували на 190 мільйонів

Держспоживінспекція визнала, що штраф в 190 мільйонів гривень за невідповідну якість бензину накладено на АЗС ВАТ "Укрнафта", а не "Укртатнафта".

Про це свідчить повідомлення за підсумками брифінгу голови Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергія Орєхова, розміщене на офіційному сайті відомства.

Зокрема, в повідомленні йдеться про те, що Держспоживінспекція наклала штрафні санкції у розмірі 190 мільйонів гривень на АЗС ВАТ "Укрнафта" в Кіровоградській області.

У той же час, в ході брифінгу в Кабінеті міністрів Сергій Орєхов повідомив, що говорячи про штраф, мав на увазі компанію "Укртатнафта", про що свідчить диктофонний запис.

В своб чергу компанія "Укртатнафта" назвала подібні звинувачення помилковими.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає УНІАН.

"Сьогодні у низці ЗМІ, за результатами брифінгу глави Держспоживінспекції України Орехова, пройшла інформація про те, що Держспоживінспекція нібито оштрафувала ПАТ"Укртатнафта" на 190 мільйонів гривень", - йдеться у повідомлені компанії.

"У зв'язку з цим "Укртатнафта" заявляє, що в цьому випадку Орєховим була допущена помилка, і насправді мова йшла про іншу компанію і не про якість нафтопродуктів", - відзначають в "Укртатнафті".

Також у повідомленні наголошується, що в січні 2013 року головою Держспоживінспекції була допущена така сама помилка, що також призвело до появи неправдивої інформації про ПАТ "Укртатнафта" у ЗМІ.

"Викликає подив той факт, що відповідальні за підготовку інформації для глави Держспоживінспекції особи і після цього не внесли відповідні виправлення, знову завдавши удару діловій репутації ПАТ "Укртатнафта", - зазначено в повідомленні.

"Враховуючи вищезазначене, "Укртатнафта" переконливо просить відповідальних осіб Держспоживінспекції надалі ставитися до підготовки відповідних матеріалів дійсно відповідально і уникати подібних "помилок", - підкреслили в компанії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Держспоживінспекція незадоволена якістю бензина на АЗС компанії "Укртатнафта".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 5:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.