В Києві відмінять маршрутки заради експерименту

У Києві влада розпочала експеримент, яким передбачено замінити маршрутні автобуси на 7 ділянках на автобуси та тролейбуси.

Про це заявив заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, передає пресс-служба відомства.

"Минулого року ми розпочали масштабно закуповувати та оновлювати рухомий склад комунального транспорту великої місткості і цього року продовжуємо цю практику", - відзначив Голубченко.

"Саме тому ми започаткували експеримент із заміни малогабаритних маршрутних таксі на транспорт звичайного режиму руху", - зауважив він.

Заступник голови КМДА назвав декілька причин, з яких, на думку столичної влади, доцільніше замінити маршрутки.

"По-перше, комунальний транспорт, на відміну від маршруток, безвідмовно забезпечує перевезення пільговиків; по-друге, вартість проїзду в муніципальному транспорті звичайного режиму руху дешевша; і по-третє, новий транспорт зручний та безпечний, він має 100% низький рівень підлоги, що розраховано на осіб із обмеженими фізичними можливостями", – зазначив Голубченко.

Нагадаємо, на Лісовому масиві в Києві з 1 березня скасовано усі маршрутні таксі, надалі планується скасувати їх ще на 6 напрямках.

Всього планується закрити маршрутні таксі на 7 напрямках: крім Лісового ще на житломасивах "Виноградар", Оболонь, вулиці Бориспільській, на маршрутах станція метро "Святошин" - житловий масив "Борщагівка", вулиці Волгоградська - станція метро "Палац спорту", проспект Свободи - станція метро "Лук'янівська".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 11:31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.