Дорогу до теплиць Фірташа "покращать" ще на 46 мільйонів

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області 13 лютого за результатами тендеру акцептувало пропозицію ТОВ "Автомагістраль - Південь" на поточний середній ремонт автомобільної дороги Касперівці-Збручанське вартістю 46,4 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Підписання угоди призначено на 15 березня.

Ділянку довжиною в 7 кілометрів між селами Новосілка та Шупарка повинні відремонтувати до кінця року.

Ремонт 1 кілометра траси обійдеться в 6,23 мільйона гривень. Окрім ремонту самого дорожнього полотна заплановано також зробити в'їзди у двори, поставити огородження та дорожні знаки.

Роботи фінансують з держбюджету, завершити ремонт повинні до кінця цього року. ТОВ "Автомагістраль-Південь" належить двом одеситам - Валерію Короткову та Олегу Наливанному.

За останні п'ять років фірма виграла тендерів на 1,75 мільярда гривень.

Як відомо, у вересні минулого року ТОВ "Автомагістраль-Південь" отримало підряд вартістю 63,44 мільйона гривень на ремонт цієї дороги дороги.

Йшлося про 8,9 кілометра від Касперівців до Новосілки (ділянки 0+000 - км 6+480 і км 6+560 - км 9+000).

Тендер тоді провели за неконкурентною процедурою "закупівля в одного учасника", обґрунтовуючи нагальну необхідність тим, що цей відрізок дороги веде до теплиць, які мали запрацювати восени у селі Синьків Заліщицького району.

Відтак загальна вартість ремонту дороги до теплиць Фірташа становить вже 109,84 мільйона гривень.

Тепличний комплекс DF Agro у селі Синьків збудувала Group DF Дмитра Фірташа. Першу чергу тепличного комплексу загальною площею 10 гектарів відкрили 21 вересня 2012 року сам Фірташ та прем'єр-міністр Микола Азаров.

Другу чергу теплиць на 30 гектарів заплановано відкрити у 2013 році. Як повідомлялося раніше, загалом у будівництво комплексу планують інвестувати 100 мільйонів доларів.

Згідно з урядовою програмою підтримки тепличного будівництва, Фірташ може повернути до 50% вкладених грошей за рахунок держбюджету.

Разом з тим в інтерв'ю журналістам програми Tender News каналу ТВі Фірташ заявив, що до держави за компенсацією він не звертався, тобто теплиці є цілком приватним проектом його бізнес-групи.

Село Синьків є рідним селом Фірташа. Його мати, Марія Фірташ, є власницею трьох фірм, зареєстрованих у цьому населеному пункті:Коментарі

Додати коментар


/poetry7

. ,

ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.