Холдинг Ахметова подбає про нові стрілки для Hyundai

Керченський стрілковий завод, що входить до "Трансінвест Холдингу", взявся за впровадження нових стрілок, які зможуть гарантовано пропускати потяги іноземного виробництва Hyundai, Skoda, а також експреси кременчуцького виробництва на швидкості до 200 кілометрів за годину.

Про це повідомив журналістам генеральний директор "Трансінвест Холдингу" Андрій Шпилька, повідомляє УНІАН.

Він заявив, що Керченський завод освоїв стрілкові переведення за класифікацією КС 6511-03, який під час випробувань показав найкращі результати - 160 кілометрів за прямим шляхом під потягами з локомотивами ДСЗ і ЧМЕЗ.

"Стрілкові переведення за класифікацією КС 6511-03 отримало всі необхідні сертифікати, і було рекомендоване випробувальною лабораторією Дніпропетровського нацуніверситету залізничного транспорту для цих швидкостей", - зазначив Шпилька.

До того ж він запевнив, що інші виробники стрілок не змогли забезпечити достатню якість виробництва і рекомендована швидкість для них для зазначених електропоїздів - 150 кілометрів за годину.

"Зараз ми впроваджуємо новий переклад, який зможе гарантовано пропускати потяги на швидкості до 200 кілометрів за годину", - додав гендиректор "Трансінвест Холдингу".

Одночасно Шпилька зазначив, що, крім вже інвестованих у розвиток КСЗ з 2002 року 116 мільйонів гривень, на поточний рік заплановано реалізацію інвестиційної програми в розмірі 24,5 мільйона гривень.

"Якщо в перші роки інвестували здебільшого у капремонти існуючого обладнання, то в останні два роки на перше місце вийшла закупівля нового високотехнологічного обладнання", - наголосив гендиректор підприємства, додавши, що Керченський стрілковий завод ще при СРСР випускав понад 3 500 стрілкових переведень на рік.

Як повідомлялося, найбільша в Україні фінансово-промислова група компаній System Capital Management Limited , що належить бізнесменові Рінату Ахметову, наприкінці минулого року ухвалила рішення про створення нового холдингу в рамках транспортного бізнесу групи СКМ - "Трансінвест Холдингу".

Новий холдинг повинен розвивати напрямки будівництва та ремонту залізничних колій. До нього увійшли - "Донбаське транспортно-промислове підприємство" та "Керченський стрілковий завод".

Керченський стрілковий завод займає лідируючі позиції на ринку і з середини 2000-х років постійно поставляє продукцію на експорт до країн СНД, Близького Сходу, Африки та Латинської Америки.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 14:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.