В "АероСвіті" заговорили про самоліквідацію

Авіакомпанія "АероСвіт" допускає повну зупинку діяльності і власну ліквідацію через скасування Київським апеляційним господарським судом процедури банкрутства компанії.

Про це йдеться в повідомленні авіаперевізника, передають "Українські новини".

"Постанова апеляційного госпсуду провокує загрозу блокування рахунків авіакомпанії", - йдеться в повідомлені.

"АероСвіт" відзначає свою нездатність проводити розрахунки за зобов'язаннями у зв'язку з припиненням системою взаєморозрахунків Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA) обслуговування компанії.

"З 10 січня 2013 IATA BSP припинила перерахування грошей "АероСвіту" за квитки, продані в грудні-січні агентствами-учасниками системи BSP, в цьому зв'язку "АероСвіт" також був змушений призупинити поточні розрахунки з контрагентами (за надавані послуги) та пасажирами ( за невикористані авіаквитки)", - наголошується в повідомленні прес-служби.

Однак навіть незважаючи на рішення Господарського суду київської області, згідно з яким IATA зобов'язана повернути "АероСвіту" кошти за вже здійснені перевезення, авіакомпанія не має можливості скористатися даними засобами через рішення апеляційного госпсуду щодо справи про банкрутство.

Таким чином, "АероСвіт" не бачить сенсу в залученні інвестицій з метою відновлення своїх регулярних далекомагістральних рейсів, внаслідок чого також допускає більш масштабне скорочення персоналу, ніж очікувалося раніше.

Як повідомлялося, Київський апеляційний господарський суд 5 лютого задовольнило скаргу Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції про скасування постанови Господарського суду Київської області від 29 грудня 2012 про визнання банкрутом "АероСвіту".

29 грудня 2012 Госпсуд Київської області почав банкрутство "АероСвіту" на підставі заяви самої компанії.

Авіакомпанія підкреслює, що справа відкрита з метою початку процедури санації авіакомпанії, вона мала намір і далі продовжувати операційну діяльність і виконувати поточні зобов'язання.Коментарі

Додати коментар


Важно

То, как нужно бороться за права трудящихся компании «Аэросвит» демонстрируют нам активисты объединения «Боротьба»:youtu.be/eqr0cW6455I

ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 8:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.