Лавринович заплатив 10 мільйонів з держбюджету юристам по справі Тимошенко

Міністерство юстиції України 11 березня уклало угоду з юридичною фірмою "Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP and Affiliates" на послуги по справі "Тимошенко проти України" вартістю 10,20 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Гроші з державного бюджету виділено "у зв’язку з тим, що Європейським судом з прав людини 31 травня 2012 року та 11 липня 2012 року у справі "Тимошенко проти України" були поставлені додаткові питання", – йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

При цьому предмет закупівлі в "ВДЗ" вказано як "послуги щодо наукового дослідження та експериментального розроблення у сфері суспільних наук".

Також Мінюст повідомляє, що "Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP and Affiliates" вже надавало послуги уряду України по цій справі відповідно до договору від 10 квітня 2012 року.

Відтак цього разу було застосовано неконкурентну процедуру закупівлі "в одного учасника".

Однак в "Віснику державних закупівель" немає жодних згадок про попередній контракт.

На сайті Мінюсту повідомляється, що юристи "Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP" показали, як Тимошенко перевищила свої повноваження й скоїла злочини при укладенні угоди в 2009 році між "Нафтогазом" і "Газпромом" по поставкам газу в Україну.

"Міністерство юстиції України вдячне фірмі "Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP" за професійне дослідження, яке беззастережно зафіксувало факти цієї справи", – йдеться у повідомленні Мінюсту.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.