Гроші від екологічного податку не доходять до місця призначення

Кошти, одержані з промислових підприємств в рамках податку та штрафів за забруднення навколишнього природного середовища, витрачаються невідомо куди.

Так заявив президент Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча (Донецька область, група "Метінвест"), нардеп Володимир Бойко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Куди на сьогоднішній день йде екологічний податок, як він використовується - ніхто достеменно не знає, і це не нормальна ситуація, яку ми маємо намір виправити", - сказав він.

Бойко, який є заступником голови парламентського комітету промислової і регуляторної політики, зазначив, що гірничо-металургійний комплекс потребує державної підтримки.

"За останні чотири роки ціни на газ, вугілля, електроенергію, транспорт росли, а на метал - тільки падали. Багато країн світу, такі як Франція і Росія, вже ухвалили низку рішень для підтримки гірничо-металургійної галузі", - сказав він.

За його словами, фахівці групи "Метінвест" направили уряду пропозиції щодо підвищення ефективності взаємодії держави і ГМК для забезпечення стійкої роботи галузі.

.Бойко серед необхідних галузі заходів відзначив активізацію внутрішнього ринку, зниження виробничих енерговитрат, модернізацію підприємств, відмову від мартенівського виробництва.

"Але найголовніше - своєчасним поверненням ПДВ і податку на прибуток. Затримка повернення платежів вимиває обігові кошти підприємств, в цих умовах необхідно заморозити ціни на перевезення (а не підвищувати їх нескінченно) і створити всі умови для розвитку власного ринку споживання металу", - підкреслив він.

За його словами, в даний час готується низка законопроектів про екологічні платежі, які повинні залишатися на місцях і використовуватися за призначенням на місцеві цільові екологічні програми.

Як повідомлялося, раніше низка народних депутатів, а також влада Донецької області виступили за збереження в регіональних бюджетах 100% екологічних зборів для проведення модернізації і поліпшення екологічної ситуації.

ММК ім. Ілліча входить в "Метінвест" - міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійну групу компаній.

Керуючою компанією групи "Метінвест" є ТОВ "Метінвест Холдинг".

Як відомо, з 14 лютого 2013 року холдингова компанія Private Limited Liability Company Metinvest BV (Нідерланди) одноосібно представлятиме ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" (ММК імені Ілліча).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 лютого 2020, 22:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.