Латвія пропонує Україні свою допомогу в євроінтеграції

Латвія готова надати допомогу Україні у вигляді порад та адаптації законодавства в процесі європейської інтеграції.

Про це сказав президент Латвії Андріс Берзиньш під час україно-латвійських переговорів у розширеному складі, передають "Українські новини".

"Зі свого боку, Латвія, яка нещодавно пройшла цей шлях, готова Україні надати допомогу як порадами, так і в адаптації законодавства (до законодавства Європейського Союзу)", - зазначив він.

Латвійський президент наголосив, що під час переговорів з президентом України Віктором Януковичем сторони обговорили низку актуальних питань, зокрема надію України на євроінтеграцію.

Берзиньш підкреслив, що між Україною та Латвією дружні відносини, і його країна повністю підтримує бажання України підписати угоду про асоціацію з ЄС.

В свою чергу президент Віктор Янукович відмітив, що між Україною та Латвією існує позитивна динаміка щодо збільшення товарообігу.

"Хочу відзначити позитивну динаміку у торгівлі з Латвією. Торік товарообіг збільшився приблизно на 28%", - повідомив Янукович.

У зв'язку з цим президент підкреслив, що першочерговим завданням урядів двох країн є закріплення такої динаміки.

Янукович також повідомив, що країни активно працюють над розширенням співробітництва у фінансовому секторі та покращенням інвестиційного клімату.

Він сподівається, що налагодження роботи постійного україно-латвійського бізнес-форуму буде цьому сприяти.

Янукович прогнозує, що за результатами переговорів з латвійською стороною будуть укладені договори, зокрема в сільськогосподарській і транспортній сферах.

Глава держави наголосив, що Україна розглядає Латвію як важливого економічного партнера.

Як повідомлялося, Берзиньш прибув в Україну з офіційним візитом для зустрічей із владою. Він пробуде в Україні 14-15 березня.

Нагадаємо, 13 березня президент Віктор Янукович ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо визначення першочергових заходів щодо європейської інтеграції України.

Відомо, що Латвія планує вступити до єврозони 1 січня 2014 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 13:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.