Банкети депутатів обійдуться в 1,3 мільйона

Держпідприємство "Їдальня Управління справами Апарату Верховної Ради України" отримала 1,306 мільйона гривень для надання послуг з обслуговування представницьких заходів за участю керівництва Ради протягом 2013 року.

Про це повідомляється у "Віснику держзакупівель", передають "Коментарі".

Тендер виграла саме ця їдальня завдяки меблям, які "архітектурно вписуються в інтер'єр парламенту".

Банкетне обслуговування буде здійснюватися відповідно до орієнтовним планом міжнародних обмінів Верховної Ради та розпорядженнями керівництва парламенту.

У тендерній документації підкреслено, що держпідприємство забезпечено "господарським інвентарем та меблями, яка територіально та архітектурно вписана в інтер'єр приміщення Верховної Ради".

Крім того, складські та виробничі приміщення підприємства територіально розташовані на режимній території, що "забезпечує відповідний контроль за діяльністю підприємства та унеможливлює доступ сторонніх осіб, у тому числі під час проведення заходів".

"Їдальня має можливість обслуговувати протокольні заходи міжнародного рівня, які проходять у Верховній Раді України (засідання ОБСЄ, ПАЧЕС, міжпарламентських комісій зі співробітництва ВРУ з іншими державами, парламентських слухань, офіційних візитів представників зарубіжних країн і т.д.)", - підкреслюється в документації.

Нагадаємо, у 2013 році на оздоровлення депутатів виділили 17 мільйонів гривень, 36 мільйонів на транспортне забезпечення, 12 мільйонів на безкоштовний проїзд і півмільярда на ремонт житлових будівель.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2022, 11:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.