Україна за рівнем розвитку поступається Перу - ООН

Україна зайняла 78 місце в рейтингу Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ООН) в Україні "Людський розвиток-2013".

Про це повідомила виконувач обов'язків постійного представника ПРООН в Україні Рікарда Рігер під час презентації доповіді про людський розвиток-2013, передають "Українські ночини".

За її словами, звіт відображає економічне зростання і соціальні зміни у всіх країнах світу.

Крім того, звіт акцентує увагу на державній політиці, на способі вирішення державою проблеми бідності та на пропозиціях успішних країн менш успішним.

Головними індикаторами в звіті виступає: індекс людського розвитку з урахуванням нерівності, індекс гендерної нерівності та індекс багатовимірної бідності.

"Українські державні діячі, відповідальні за здійснення державної політики, повинні ознайомитися зі звітом і взяти до уваги уроки інших держав", - сказала Рігер.

За її словами, Україна повинна звернути увагу на досягнення інших держав і спробувати реалізувати з в своїй політиці з урахуванням специфіки розвитку держави.

Найближчими сусідами України по рейтингу стали Перу - 77 місце і Македонія (має однакові показники з Україною) - 79 місце.

Як повідомлялося, Україна посіла 100 місце серед 151 країни в рейтингу найбільш благополучних для проживання країн Happy Planet Index ("Щаслива планета") в 2012 році.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.