Будівельники соцжитла почали голодування в КМДА через брак грошей

Будівельники соціального житла на Троєщині вранці 15 березня оголосили голодування в будівлі Київської міської адміністрації, вимагаючи виплати заробітної плати.

Про це повідомляє видання "Коментарі".

В акції беруть участь семеро чоловік, які були задіяні у будівництві будинку по вулиці Градинська, 9-11.

"Люди налаштовані голодувати, "поки їх не винесе з КМДА "швидка" чи міліція", і до того часу, коли їм виплатять заборгованість по зарплаті", - повідомив голова профспілки "Серп і молот" Віталія Махинько.

Він також додав, що їм заборгували близько 400 тисяч гривень на 20 чоловік.

За даними НБН, після оголошення голодування, до будівельників підійшли представники міліції, щоб уточнити, з ким із КМДА вони хотіли б зустрітися.

В результаті, до голодуючих вийшов один з працівників апарату адміністрації, після чого вони всі разом зайшли в кабінет чиновника.

Раніше київські чиновники повідомили, що в грудні 2011 року в Києві були введені в експлуатацію чотири багатоквартирні житлові будинки, в яких 125 сімей отримали квартири за підтримки державної програми доступного житла.

Два об'єкти побудували по вулиці Градинська, будинки 9 і 11.

Втім, за словами людей, багато хто до цих пір не можуть вселитися в нове житло - оскільки, крім бетонних стін, в квартирах нічого немає.

Як повідомлялося раніше, КП "Житлоінвестбуд-УКБ" продає будинок, який зареєстрований як "соціальне житло" за ринковими цінами.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2021, 4:19

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.