Українські рибалки отримали доступ до ринків ЄС

Риболовнi судна пiд прапором України, якi ловлять рибу в мiжнародних водах, отримали доступ до продажу своєї продукцiї на ринку країн Європейського Союзу.

Вiдповiдне рiшення ухвалив генеральний директорат Європейської комiсiї з питань морських справ i рибальства на саміті 15 березня в Брюселі, передає "Інтерфакс-Україна".

Отже, риболовецькi судна, якi ходять пiд прапором України та ловлять рибу в мiжнародних водах, зможуть продавати власну продукцiю для постачань на європейськi ринки.

Таке рiшення Європейської Комiсiї уможливлює без додаткових ратифiкацiйних процедур експорт на митну територiю ЄС бiоресурсiв, виловлених риболовними суднами пiд прапором України з дотриманням нацiонального та мiжнародного законодавства у сферi рибальства.

Нагадаємо, в листопаді 2012 року прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що Україна збирається відродити свій торговий та рибальський флот.

Тоді ж Міністерство рибного господарства Норвегії виділило Україні 35 мільйонів доларів на дослідницькі роботи в галузі рибальства.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 травня 2020, 6:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.