Суди заважають Києву очищуватись від незаконних кіосків

Суди міста Києва беруть на себе непритаманну функцію щодо заборони демонтажа малих архітектурних форм (МАФів), чим порушують ухвалені Київською міською адміністрацією (КМДА) накази про ліквідацію кіосків у місті Києві.

Про це на прес-конференції повідомив директор департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергій Садовий.

"Судді виправдовують раніше прийняті рішення на основі поданих документів. Так, наприклад, Дніпровський суд оскаржив припис інспектора на дані споруди. І до вияснення питання по суті відкладають рішення цього питання", - скаржиться директор департаменту міського благоустрою.

Коли саме відкладене питання буде розглянене чиновник не знає.

"Нам не просто боротися з цим фактом, вкрай тяжка боротьба іде з такими ганебними явищами. Плюс цьому всьому сприяє лояльне законодавство щодо порушників регламенту підприємців", - зазначив він.

Садовий відзначив, що поки судді тягнуть з демонтажем кіосків, 800 метрів квадратних торгівельних площ продовжують будуватися.

Так за словами чиновника, з 1 січня 2013 року, усі кіоски розташовані на вулицях Києва є поза законом.

Як відомо, для того, щоб продовжити діяльність кіосків підприємці повинні сплатити так званий пайовий внесок у розмірі 15 тисяч гривень.

Проте 6 тисяч власників кіосків не виконали цієї умови.

Чиновник відзначив, що вході війни з МАФами кожного дня районні адміністрації столиці зносять 5-10 кіосків, комунальні підприємства – 25 об'єктів.

Демонтаж 1 кіоска обходиться бюджету в 3,5-4 тисячі гривень.

Зараз 5,7 тисяч власників кіосків отримали дозвіл на продовження функціонування протягом 2013 року. Проте жоден з них ще не сплатив пайовий внесок.

У 2012 році з бюджету було витрачено 50 мільйонів гривень на демонтаж кіосків у столиці.

Як повідомлялося раніше, з листопада 2012 року у Києві створена комісія, яка перевіряє законність розміщення малих архітектурних форм на зелених зонах.

Як відомо, за 2012 рік у столиці демонтували майже 3,5 тисячі малих архітектурних форм.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 13:56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.