Авіакомпанії розподілили між собою рейси "АероСвіту" та МАУ

Державна авіаційна служба дозволила авіакомпаніям "Візз Ейр Україна", "ЮТейр Україна" і Air Onix експлуатувати ряд повітряних ліній, на яких раніше оперував "АероСвіт", а також працюють МАУ.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій з посиланням на Державіаслужбу.

Зокрема, "Візз Ейр Україна" отримала призначення на маршрути: Донецьк-Кутаїсі, Харків-Кутаїсі, Київ-Дубай, Київ-Москва, Київ-Санкт-Петербург, Київ-Бухарест, Київ-Вільнюс , Київ-Софія.

Крім того, регулятор задовольнив заявки Air Onix на напрямки: Київ-Барсеона, Київ-Стокгольм, Київ-Рига, Сімферополь-Рига, Сімферополь-Братислава, Київ-Москва, Київ-Санкт-Петербург, Київ-Калінінград, Сімферополь-Калінінград, Сімферополь-Новосибірськ, Сімферополь-Тюмень, Сімферополь-Уфа, Сімферополь-Красноярськ, Сімферополь-Казань, Сімферополь-Єкатеринбург.

"Ютейр Україна", у свою чергу, отримала призначення на лінії: Донецьк-Барселона, Київ-Барселона, Одеса-Калінінград, Донецьк-Санкт-Петербург, Харків-Санкт-Петербург, Київ-Белград, Київ-Таллінн, Київ-Софія, Київ-Бухарест, Київ-Рига, Київ-Стокгольм, Київ-Копенгаген.

Також, за даними Державіаслужби, право оперувати на лінії Київ-Барселона отримала авіакомпанія "Авіатранс К", а "Мотор Січ" - на маршруті Вінниця-Москва.

Як повідомлялося раніше, в Державіаслужбі публічно заявили про підтримку національної авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України".

Нагадаємо, на початку січня 2013 року МАУ заявили про своє бажання взяти на себе рейси авіакомпанії "АероСвіт", в якої зараз фінансові проблеми.

Про бажання авіакомпаній "Міжнародні авіалінії України", "ЮТейр Україна" та "Візз Ейр Україна" працювати на напрямках, якими раніше оперувала компанія "АероСвіт" повідомлялось ще в січні 2013 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 20:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.