Роз'їзди чиновників коштуватимуть щонайменше 98 мільйонів

З початку року у "Віснику державних закупівель" розміщено інформацію про 92 тендери державних установ на послуги з пасажирських перевезень легковими автомобілями у 2013 році на суму 97,9 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Йдеться про вже укладені угоди, а також ті замовлення, котрі ще проходять тендерні процедури, відзначає видання.

Вдночас у "ВДЗ" немає даних про орендні угоди, вартість яких була меншою від 100 тисяч гривень.

Лише третина замовників - 38 - у конкурсній документації чітко прописали марку бажаного автомобіля. Ще 13 вказали його клас, з них 10 - представницькі автомобілі. Такими, наприклад, має бути рівно половина з 90 транспортних засобів, орендованих на цей рік НАК "Нафтогаз".

Найдорожчим з розрахунку вартості оренди однієї автівки наразі є замовлення Міністерства фінансів: 10 авто марки Mercedes і Volkswagen обійдуться в середньому по 597 тисяч гривень за одиницю.

Найбільше чиновники орендують Toyota Camry (55 штук), Opel Omega (30 штук), та по 17 штук Merсedes-Benz і позашляховиків.

Як відомо, чинна постанова Кабінету Міністрів "Про економію державних коштів" забороняє органам державної влади та інших державних органів, підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, купувати автомобілі окрім транспортних засобів спеціального призначення.

Водночас ця постанова не забороняє оренду транспортних засобів.

Прем'єр-міністр Микола Азаров у грудні 2011 рку обіцяв заборонити чиновникам орендувати автівки за бюджетний кошт.

Однак відповідне розпорядження, що з'явилося у жовтні 2012 року, лише заборонило купувати й орендували легкові автівки "у разі незатвердження (непогодження) річних фінансових планів у встановленому порядку".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.