Компанії Коломойського заборонили літати

Державіаслужба України припинила дію сертифіката експлуатанта авіакомпанії "Донбасаеро" з 14 березня 2013 року.

Про це повідомляє avianews.com з посиланням на інформоване джерело в галузі.

За його словами, відповідне рішення було ухвалене 12 березня на підставі Правил сертифікації експлуатантів, що здійснюють експлуатацію цивільних повітряних суден з метою виконання комерційних транспортних перевезень, протоколу засідання постійно діючої Комісії з питань сертифікації експлуатантів та листи авіакомпанії "Донбасаеро".

Так, відповідно до правил, дія сертифіката може бути припинено, якщо авіакомпанія не виконувала польоти протягом більш, ніж трьох місяців, і не мала достатньої фінансово-економічної бази для забезпечення безпеки, фінансових зобов'язань за всіма договорами обов'язкового страхування, а також змісту необхідного персоналу.

З 14 березня Державіаслужба також призупинила дію Сертифіката схвалення організації з технічного обслуговування авіакомпанії "Донбасаеро".

Нагадаємо, 12 грудня 2012 року власники авіакомпанії ухвалили рішення про подачу в суд заяви про банкрутство.

10 січня 2013 року Господарський суд Донецької області ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів та призначив керуючого санацією, яка триватиме 6 місяців, главу "Донбасаеро" Олега Новікова.

Авіакомпанія "Донбасаеро" була приватизована в 2007 році. Тоді контроль над авіаперевізником перейшов від Донецької міської ради до авіакомпанії "АероСвіт".

Пізніше авіакомпанія припинила виконання регулярних, а потім чартерних рейсів.

В останні роки "Донбасаеро" виконувала польоти на своїх літаках під позивними "АероСвіту" і "Рози Вітрів" - авіакомпаній, які входили в неформальний авіаційний альянс.

В кінці 2012 року майже всі літаючі літаки з флоту "Донбасаеро" були переведені в парк "Рози Вітрів", а сама авіакомпанія повідомила співробітникам про плановані масштабні скорочення.

Нагадаємо, генеральний прокурор Віктор Пшонка запропонував погасити заборгованість із зарплати співробітників авіакомпанії "Донбасаеро" за рахунок продажу її авіапарку.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 6:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.