Арбузов поки не готовий їздити на українських авто

Перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов закликає розглядати впровадження мит на імпортні авто як підтримку вітчизняного автопрому.

Коли сам пересяде на українське авто - Арбузов не знає, сказав він у вівторок на прес-конференції, повідомляє "Ліга".

Почувши запитання, навіщо уряд ініціює запровадження мита на імпортні авто, Арбузов сказав: "Звучить як образа. Нічого тут такого немає. Це нормальна практика держави, коли держава захищає власних товаровиробників"

Віце-прем'єр визнав, що такий захід – це "зовсім той крок, який може порадувати середній клас"

"Але якщо ми зробимо все правильно, захистимо свого товаровиробника, і зробимо так, щоб ті автомобілі, які купував середній клас в минулому році, розроблялися і виготовлялися у нас в країні, і будуть купувати автомобілі, вироблені в Україні, це буде позитивніше для нашої економіки і для громадян", - пояснив він.

На уточнююче запитання, чи пересяде сам Арбузов на вітчизняний автомобіль, урядовець сказав: "Коли наші заводи почнуть працювати як потрібно, коли будуть необхідні інвестиції, і будуть розроблені різні автомобілі, я думаю, я з радістю пересів би на такий".

Арбузов однак не знає, коли це може статися.

"Я не Павло Глоба, я не знаю", - сказав він.

Як відомо, міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі опублікувала рішення ввести спецмито на нові імпортні машини. Вона становитиме 6,46% на автомобілі з двигуном від 1 до 1,5 літра і 12,95% - для автомобілів з двигуном від 1,5 до 2,2 літра.

Всеукраїнська асоціація автомобільних імпортерів і дилерів допускає припинення ввезення автомобілів провідними автоімпортерами в результаті впровадження мит.

На думку міністра економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолова, введення спецмита відповідає вимогам СОТ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2020, :18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.