Група Фірташа за рік виручила 6 мільярдів доларів

Консолідована виручка Group DF, що об'єднує активи українського бізнесмена Дмитра Фірташа, у 2012 році становила, за попередніми даними, близько 6 мільярдів доларів.

Про це повідомив керуючий директор групи Борис Краснянський, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, EBITDA за підсумками року становила 1,3 мільярда доларів, а всього в групі зайнято більше 100 тисяч людей в компаніях, розташованих в 11 країнах.

Краснянський підкреслив, що ці дані - дуже попередні та складені за результатами управлінського обліку.

Він нагадав, що в Group DF входять чотири ключових бізнеси: виробництво добрив, діоксиду титану, банківський і дистрибуція газу.

Керуючий директор уточнив, що аудована консолідована виручка компанії Ostchem, яка об'єднує 6 азотних підприємств, становила в 2012 році 3 мільярди доларів, EBITDA - 0,9 мільярда доларів.

За його словами, Ostchem в 2012 році виробив 2,3 мільйона тонн карбаміду і 2,6 мільйона тонн аміачної селітри, і за цими показниками група входить до п'ятірки найбільших в світі.

Краснянський зазначив, що більше 50% активів були придбані на вторинному ринку і з премією до ринкової ціни.

"І дивимося у бік розширення", - сказав керуючий директор Group DF, підтвердивши намір брати участь у приватизації Одеського НПЗ.

Він також повідомив, що в титановому бізнесі виручка Group DF становила 1,1 мільярда доларів, EBITDA - 0,23 мільярда доларів, виробництво - 109 тисяч тонн діоксиду титану і 500 тисяч тонн ільменітового концентрату.

Керуючий директор уточнив, що ці дані не враховують Запорізький титано-магнієвий комбінат, активи якого нещодавно придбала група в процесі приватизації.

"Віримо, що титанова галузь завдяки великим запасам ільменіту може бути однією з головних індустрій в Україні, але тільки у випадку консолідації", - підкреслив Краснянський.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 21:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.