На охорону донецьких суддів витратили 13 мільйонів

Підрозділи МВС в Донецькій області у період з 7 по 15 серпня за результатами тендерів уклали низку угод на придбання електроустаткування на загальну суму 12,96 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", передають "Наші гроші".

Управління Державної служби охорони при ГУ МВС України в Донецькій області заплатить за устаткування 9,11 мільйона гривень з місцевого бюджету.

З цієї суми 8,86 мільйона гривень отримає ТОВ "НВП "Кронос" за охоронно-пожежні системи, інфрачервоні датчики руху, сповіщувачі руху та розбиття скла, а також сповіщувачі відкриття дверей і вікон, призначені для їх блокування у разі несанкціонованого проникнення у приміщення, камери спостереження та камери з трансфокатором, DVR-відеореєстратори, тривожні кнопки, датчики газу, датчики затоплення та інше.

Решту 0,25 мільйона гривень отримає ТОВ НВФ "Венбест-Лтд", також на охоронно-пожежні системи.

Ще на 3,85 мільйона гривень замовив устаткування Маріупольський міжрайонний відділ управління ДСО.

Закупівлю фінансують за кошти відділу, підряд на постачання отримало ТОВ "НВП "Кронос". Маріупольському відділу фірма постачатиме аналогічний набір техніки, що й обласному.

Обидва підрозділи повинні отримати техніку упродовж року.

Як повідомлялося раніше, у парламенті наразі зареєстрований урядовий законопроект, спрямований на посилення охорони суддів.

Законопроект передбачає обладнання житла всіх 9 тисяч суддів України протипожежною та охоронною сигналізацією, окрім того всіх суддів планують забезпечити мобільним засобом оповіщення про небезпеку – "тривожною кнопкою". Увесь проект оцінюють в 400 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.