Кияни втрачають 2,5 дня в рік на стояння в "пробках"

Cередня завантаженiсть київських дорiг у робочi днi з березня 2012 року по лютий 2013 року становила трохи бiльше нiж 3 бали, найскладнiшим мiсяцем для автомобiлiстiв був грудень (середньомiсячна завантаженiсть — 4,6 бала), а найспокiйнiшим — липень (2,2 бала).

Про це свідчать дані дослідження компанії "Яндекс.Україна", передає "Інтерфакс-Україна".

Компанiя провела дослiдження, згiдно з яким цiєї зими середня завантаженiсть київських вулиць у ранковi години пiк (iз 8.00 до 10.00) наближалася до 5 балiв.

"Це означає, що в середньому автомобiлiст вимушений був витрачати на дорогу майже у 1,5 разу бiльше часу, нiж за вiльних вулиць. Наприклад, тi водiї, яким порожнiми дорогами їхати до роботи 20 хвилин, лише через ранковi пробки втрачали за один мiсяць майже 5 годин, а за рiк — близько 2,5 дiб", — пояснили в прес-службi.

У вечiрнi години пiк (iз 18.00 до 20.00) середня завантаженiсть перевищувала 6 балiв.

Загальна довжина пробок, що виникають у цi години, й ускладнень (тобто дiлянок, зафарбованих на "Яндекс.Картах" червоним i жовтим) становила понад 700 км, що приблизно дорiвнює вiдстанi вiд Києва до Донецька.

Згiдно з дослiдженням, у 2012 році було чотири днi, коли рiвень завантаженостi сягав 10 балiв — усi вони припали на час сильних снiгопадiв.

У цiлому, на думку аналiтикiв компанiї, цiєї зими ситуацiя на київських дорогах була трохи складнiша, нiж рiк тому, проте в деяких районах мiста є й полiпшення.

Порiвняно з 2012 роком на дорогу вранцi в центр менше часу витрачали жителi Оболонi, Голосiївського i Дарницького районiв, а також усi, хто їде на правий берег мостами Метро, Патона та Дарницьким.

Навпаки, бiльше часу в дорозi проводили тi, хто їде iз заходу: з Подiльського, Святошинського та Солом’янського районiв столицi.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 вересня 2020, 23:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.