Авіаперевізник з "Межигір'я" заробив 6 мільйонів на перельотах Януковича

Фірма "Центравіа", яка пов'язана з власниками "Межигір'я", в 2012 році отримала понад 6 мільйонів гривень за перельоти президента Віктора Януковича.

Про це повідомляє "Українська правда".

"За інформацією Державного управління справами, Державне авіаційне підприємство "Україна" протягом 2012 року сплатило ТОВ "Центравіа" за надані послуги з авіаперевезень президента України 6,343 мільйона гривень", - йдеться у відповіді на запит.

Як відомо, ТОВ "Центравіа" надає для перевезення Януковича вертоліт Agusta-139 та реактивний літак Falcon-900.

Як повідомляє видання, головним засновником ТОВ "Центравіа" виступила фірма BLYTHE Associates Inc., якій належить 99,9% акцій авіаційної компанії.

Ця фірма зареєстрована в офшорній зоні - на Британських Віргінських островах.

Згідно з комерційним реєстром підприємств Австрії, ця ж фірма BLYTHE Associates Inc. була акціонером ТОВ "Танталіт", якій номінально належить резиденція "Межигір'я", де проживає президент Янукович.

У 2011 році оренда вертольоту Agusta-139 та повітряного судна Falcon-900 обійшлася бюджету у вдвічі меншу суму - 3,5 мільйона гривень.

Як повідомлялося раніше, вартість чартерних перельотів президента, прем'єра та спікера 2011 року становила 40 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.