Колесніков заробить ще кілька мільйонів на державних свинарях

Держпідприємство "Дослідне господарство Донецького інституту агропромислового виробництва Української академії аграрних наук" 15 березня за результатами тендеру уклало угоду з ПрАТ "АПК-Інвест" на допоміжні послуги по вирощуванню агрокультур на 2,76 мільйона гривень.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Замовлено послуги з передпосівної культивації, посіву з внесенням добрив, обприскування та збирання врожаю на площі 1007 гектарів, а також друге обприскування 500 гектаів.

Державне підприємство займається розведенням свиней. ПрАТ "АПК-інвест", яке через ЗАТ "Укрінвест" контролюється народним депутатом від Партії регіонів Борисом Колесніковим, є одним з найбільших свинини в Україні (торгові марки "М'ясна весна" і "Ковбасхарчпром").

Цього разу "Дослідне господарство" провело відкриті торги. У попередні два роки фірма "АПК-інвест" отримувала підряди держпідприємства по неконкурентній процедурі "в одного учасника". З вересня 2011 року "АПК інвест" отримало підряди Дослідного господарства на 16,69 мільйона гривень.

Співробітництво ДП і фірми Колеснікова розпочалось саме тоді, коли Донецький господарський суд порушив справу про банкрутство Дослідного господарства за позовом Ясинуватського управління Пенсійного фонду про стягнення боргу у розмірі 812 тисяч гривень.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, держпідприємство досі знаходиться в стані банкрутства.

У 2011 році Борис Колесніков, який тоді був віце-прем'єром, зі статками 430 мільйонів піднявся з 42 на 19місце в рейтингу "Forbes-Україна".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.