Україна знову заборонила свинину з Бразилії

Україна з 20 березня 2013 року року ввела тимчасову заборону на імпорт свинини з Бразилії через її невідповідну якість.

Про це повідомила прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, передає "Інтерфакс-Україна".

"У зв'язку із систематичним виявленням невідповідності показників безпеки м'яса свинини виробництва різних підприємств Бразилії вимогам українського законодавства та керуючись статтею 51 закону України "Про безпеку та якість харчових продуктів", розпорядженням Головного державного інспектора ветеринарної медицини України з 20 березня 2013 тимчасово припинено ввезення на територію України м'яса свинини з Федеративної Республіки Бразилії ", - повідомляє Держветфітослужба.

Згідно з повідомленням, вантажі з цим товаром, відправлені до вказаного розпорядження Держветфітослужби, підлягають оформленню після розширеного ветеринарного контролю, за умови розміщення їх на митно-ліцензійних складах.

Як повідомлялося, раніше в ході лабораторних досліджень свіжомороженої свинини бразильської компанії Brasil Foods SA служба виявила в ній перевищення максимально можливого рівня за мікробіологічними показниками.

Аналогічні порушення були виявлені в продукції бразильських виробників Frangosul SA Agroаvicola Industrial і Cooperativa Central Aurora Alimentos.

27 лютого 2013 року Держветфітослужба тимчасово призупинила ввезення тваринницької продукції бразильського виробника Alibem Comercial de Alimentos Ltda.

Таке рішення прийнято у зв'язку з тим, що поставлена цією компанією морожена свинина не відповідала стандартам України за мікробіологічними показниками.

Як відомо, міністр АПК Микола Присяжнюк планує у 2013 році зменшити імпорт свинини на 40%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 12:24

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.