"Київавтодор" за вивезення снігу вимагає 300 мільйонів

Щоб вивезти сніг, який накопичився на дорогах столиці, "Київавтодору" необхідно близько 300 мільйонів гривень.

Про це заявив генеральний директор комунального підприємства "Київавтодор" Григорій Глінський, передає кореспондент "РБК-Україна".

"Ми підрахували - щоб вивести 4 мільйони тонни снігу з доріг, то на хвилиночку вартість цього... (становила б) близько 300 мільйонів гривень", - сказав Глинський.

За його словами, площа покриття снігом становила - 18 мільйонів квадратних метрів і 7 мільйонів квадратних метрів - тротуари.

"Якщо помножити на товщину снігового покриву... то тоннаж снігу становить 4 мільйони тонн. Тобто якщо зачищати і вивозити 4 мільйони тонн (як пізніше уточнив Глинський саме така кількість снігу зібралася на дорогах), це обсяг снігу, який треба вивезти", - сказав гендиректор "Київавтодора".

На питання про те, скільки буде вивезено снігу зі столичних вулиць, Глинський сказав: "Планується тисяч 200 тонн снігу вивезти".

Нагадаємо, органи Державної казначейської служби виділили "Укравтодору" 27 мільйонів гривень, шість з яких були направлені на ліквідацію наслідків снігопаду, що обрушився на Київ і область 22-23 березня.

Як повідомлялося раніше, аномальні погодні умови можуть коштувати Україні 3 мільярди доларів, зокрема Києву сніг наробив шкоди на 25 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 13:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.