Чиновники підтвердили, що Києву загрожує підтоплення

У Києві через інтенсивне танення снігу існує загроза підтоплення низинних районів міста.

Про це сьогодні під час засідання Кабінету міністрів повідомив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських, передає УНІАН.

Зокрема, за його словами, у зв'язку з великою кількістю снігу в Києві і області "підвищується рівень підтоплення низинних територій міста". Але, за словами Болотських, при збалансованому регулюванні рівня води в Дніпровському каскаді, ці території будуть захищені.

"У Київській області у зв'язку з відсутністю оперативних систем можливе підтоплення талими та грунтовими водами окремих населених пунктів, особливо в районах приватної житлової забудови", - сказав Болотських.

Голова Держслужби НС підкреслив, що незадовільний стан підготовки до танення снігу є в Житомирській, Закарпатській, Тернопільській, Хмельницькій та Одеській областях.

Зокрема, в цих регіонах існують проблеми з розчищенням русел річок. У той же час Болотскіх зазначив, що для забезпечення безпеки під час танення снігу в Поліському регіоні українським службам необхідно використовувати служби з надзвичайних ситуацій Російської Федерації та Білорусі.

Нагадаємо, голова КМДА Олександр Попов поклав персональну відповідальність за стабільне функціонування столиці у разі паводку на директора департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергія Садового.

Раніше в Києві була оголошена надзвичайна ситуація через снігопад.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 4:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.