У страховиків через снігопади роботи побільшало на 15%

Кількість звернень в страхові компанії України після аномальних снігопадів збільшилася на 10-15%.

Про це повідомили учасники ринку страхування, передає "Інтерфакс-Україна".

Так, в період снігопаду в СК "ІНГО Україна" щодня по Києву надходило 25-30 звернень від страхувальників, 35-40 - по регіонах, що на 10-15% більше звичайного показника.

Такий же ріст звернень спостерігався і в СК "Наста".

"Так, заяви в "Наста" почали надходити більш активно. Поки що їх на 10-15% більше, ніж у звичайні дні", - сказав директор департаменту врегулювання збитків Артем Резвін.

При цьому всі опитувані страховики відзначають, що попередній розмір збитків можна буде встановити мінімум через тиждень.

На думку директора з продажів СК "Актив-гарант" Віталія Козловського, різкий сплеск звернень вірогідніше після танення снігу: на застряглих у заметах автомобілях можуть бути виявлені вм'ятини і пошкодження лакофарбового покриття.

Крім того, прогнозується деяка кількість пошкоджень застрахованого нерухомого майна.

Такої ж думки дотримуються і в СК "Allianz Україна"

"Найімовірніше, заяви почнуть надходити тільки завтра-післязавтра, оскільки багато машин ще засипані снігом, господарі просто не можуть до них дістатися. Тоді ж можна буде приблизно спрогнозувати розмір збитку", - сказав в компанії.

Як повідомили агентству в СТ "Іллічівське" і СК "ПЗУ Україна", на сьогоднішній день - "все в звичайному режимі". Це можна пояснити тим, що люди просто не можуть доїхати до офісу страхової компанії.

За словами директора з клієнтського сервісу СК "Провідна" Наталії Расіної, в період з 22 по 25 березня в компанію надійшло 442 заяви у зв'язку з ДТП за договорами КАСКО та ОСЦПВ.

З них 80% - заявники-жителі Києва та Київської області.

"Думаю, що кількість заяв буде зростати, оскільки ще не всі змогли заявити про події, що відбулися в ці дні. Велика частина подій - дрібні збитки: подряпини, відколи й вм'ятини на транспортних засобах", - сказала вона.

Крім того, в компанії повідомили, що в період з 22 по 25 березня, у відповідності зі зверненнями на медичний пульт СК "Провідна", було організовано 3,648 тисячі медичних послуг, в тому числі по Києву і області - 2,367 тисячі.

З них 3% - організація медичної допомоги у зв'язку з травмами, отриманими застрахованими особами в ці дні. В основному це забої м'яких тканин, розтягнення зв'язок, переломи, травми середнього ступеня тяжкості.

Нагадаємо, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських повідомиі, що у Києві через інтенсивне танення снігу існує загроза підтоплення низинних районів міста.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 червня 2020, 20:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.