Фірташ запустив в Естонії завод хімдобрив

Холдинг Ostchem, що об'єднує підприємства азотної хімії Group DF, відновив роботу свого естонського активу - хімічного підприємства "Нітроферт".

Про це повідомляє прес-служба холдингу.

За інформацією прес-служби, виробнича потужність заводу становитиме 280 тисяч тонн продукції на рік.

Запуск підприємства відкриває для групи нові перспективи щодо виходу на європейський ринок добрив.

Для запуску "Нітроферт" були задіяні спеціалісти інших підприємств Ostchem, які допомогли відремонтувати і модернізувати два виробничих цехи - аміаку і карбаміду. "Нітроферт" планує щорічно випускати близько 100 тисяч тонн рідкого товарного аміаку і 180 тисяч тонн карбаміду. Підприємство буде поставляти продукцію переважно до країн Північної Європи", - йдеться у повідомленні.

"Нітроферт" - це невеличкий, але дуже значущий для стратегії нашого азотного бізнесу актив. Відновлення роботи естонського підприємства відкриває для нас нові можливості виходу на європейський ринок, ємність якого оцінюється в 10 мільйонів тонн", - відзначив Борис Краснянський, керуючий директор Group DF.

"Ринок ЄС - це колосальний ринок, ми хочемо на ньому працювати і заробляти. Попит на якісні мінеральні добрива в Європі продовжує зростати", - сказав він.

У відновленні естонського активу були задіяні фахівці українських підприємств, що входять до Ostchem - концерну "Стирол", "Рівнеазоту", "Сєверодонецького "Азоту", черкаського "Азоту", а також співробітники провідних департаментів Ostchem.

"Інвестуючи в "Нітроферт", ми, в першу чергу, мають намір домогтися збільшення виробничої ефективності підприємства, зниження собівартості готової продукції, ефективної взаємодії з іншими українськими активами. Наша мета - вийти на нові показники з енергозбереження, що відповідають кращим світовим стандартам", - зазначив Олександр Халін, генеральний директор Ostchem.

"Після реалізації інвестиційної програми, показники повинні бути аналогічні тим, яких ми вже домоглися на інших підприємствах Ostchem. У ході майбутньої модернізації "Нітроферт", перш за все, будуть знижені витратні коефіцієнти природного газу, енергії, води", - підсумував Халін.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.