"Майстер-Авіа" заперечує причетність Іванющенка до "Жулян"

Компанія "Майстер-Авіа", яка управляє київським аеропортом "Жуляни", заперечує, що народний депутат Юрій Іванющенко (Партія регіонів) не є співвласником компанії.

Про це 27 березня повідомили в компанії, пише "Комерсант-Україна".

"Дана людина не є ні прямим, ні опосередкованим власником ТОВ "Майстер-Авіа", - зазначив гендиректор компанії Олексій Яковець.

За його словами, в січні-лютому 2013 року компанія пройшла юридичний аудит для залучення фінансування проектів аеропорту.

"На підставі висновків аудиту, опосередкованими власниками-бенефіціарами трьох компаній-учасників "Майстер-Авіа" є 6 фізичних осіб. Серед цих осіб немає Юрія Іванющенка", - повідомив Яковець.

Розкрити імена бенефіціарів "Майстер-Авіа" гендиректор відмовився.

Нагадаємо, про свою причетність до "Жулянам" Юрій Іванющенко заявив восени 2011 року.

Депутат розповів журналістам, що має особистий інтерес до фірми, яка орендує аеропорт "Жуляни", повідомляло інтернет-видання "Українська правда".

"Так, я маю відношення (до будівництва в" Жулянах ". – ред.). Київ повинен мати нормальний аеропорт, і хтось повинен вкладати в це гроші", - сказав тоді Іванющенко.

У лютому 2011 року Київрада передала майно комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Київ" ("Жуляни") в оренду "Майстер-Авіа" на 49 років. Імена її власників до цих пір не розкривалися.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 вересня 2020, 23:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.