Попову не соромно за колапс в Києві

Голова Київської адміністрації (КМДА) Олександр Попов не має наміру йти у відставку.

Про це він заявив 28 березня, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи обговорювалося питання про його відставку, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Хочу запитати: ви вважаєте мене безвідповідальною людиною? Те як ви вважаєте – в час, коли потрібно активізуватися, коли максимально необхідна віддача, – скласти повноваження, піти, сказати:"Усе, мені це не цікаво"? - сказав Попов.

"Я взяв на себе зобов'язання, і я їх виконаю. А щодо того, наскільки професійно я зробив це, наскільки я організував цей процес – це вже зробить (висновки), безумовно, і Кабінет міністрів, і президент", - підкреслив голова КМДА.

Попов також відзначив: "Мені зараз не соромно за те, що ми таку величезну роботу провели, що в нас сьогодні забезпечена практично в повному обсязі життєдіяльність міста".

Як відомо, 25 березня Попов вибачився перед киянами за ті незручності, які вони відчувають у зв'язку з ліквідацією наслідків снігопаду.

Нагадаємо, Попов обіцяв штрафувати за неприбраний сніг.

Як повідомлялося, щоб вивезти сніг, який накопичився на дорогах столиці, "Київавтодору" необхідно близько 300 мільйонів гривень.

Також в КМДА повідомили, що сніг біля будинків Києва почнуть розчищати тільки на вихідних. Синоптики, до речі, прогнозують на вихідні "плюсову" температуру.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 22:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.