Пінчука проголосили французським кавалером

27 березня 2013 українському бізнесмену Віктору Пінчуку міністр культури і комунікації Франції Орелі Філіппетті присвоїла відзнаку Кавалера Ордена мистецтв і літератури (Ordre des Arts et des Lettres).

Про це повідомляється на сайті його фонду.

Повідомляється, що Пінчук удостоєний цієї нагороди за системну і довгострокову підтримку сучасних художників в Україні та за кордоном.

Він є засновником PinchukArtCentre в Києві - найбільш динамічного приватного центру сучасного мистецтва в Східній Європі, який на сьогоднішній день відвідали більше 1,7 мільйона чоловік.

Орден мистецтв і літератури є однією з найпрестижніших цивільних відзнак Франції, який був заснований 2 травня 1957 міністром культури Андре Мальро, і затверджений президентом Шарлем де Голлем в 1963 році.

Цим орденом нагороджуються особи, які зробили значний внесок у мистецтво, літературу, культуру або їх популяризацію у Франції і в світі.

Серед інших міжнародних меценатів та культурних діячів, які отримали відзнаку Кавалера Ордена мистецтв і літератури Микола Цискарідзе, Джордж Клуні, Джуд Лоу, Ванесса Параді, Тім Бертон і інші.

Нагадаємо, раніше Віктор Пінчук заявив про намір інвестувати половину або більше своїх статків на філантропічні проекти в рамках ініціативи Giving Pledge.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 жовтня 2020, 6:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.