"Каравану" та "Магелану" погрожують закриттям

Більше 60 приміщень в Києві, серед яких ТЦ "Караван", "Магелан" і "Ультрамарин", ресторани "Сейф", Shooters, Story Cafe, експлуатуються власниками незаконно.

Про це заявив глава інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Києва Сергій Кучер, пише "Комерсант-Україна".

До списку потрапив навіть готель "Президент", що належить державному управлінню справами при президенті України.

Кучер зазначив, що на ці приміщення немає дозвільної документації, а значить, вони офіційно в експлуатацію не введені, але використовуються.

За його словами, це лише частина підприємств, що працюють незаконно - всього близько 200 компаній на даний момент оскаржують рішення інспекції в судах.

Власники більшості спірних об'єктів заперечують проблеми з документами.

"Звичайно, всі наші документи в порядку, - говорить гендиректор готелю "Президент" Ірина Пшонна.

"Готель реконструював великий підрядник, все абсолютно законно. Зараз ми відстоюємо свою позицію в суді". – повідомила вона.

Співвласник ТРЦ "Магелан" Анатолій Юркевич також стверджує, що його компанія ретельно стежить за дотриманням всіх передбачених законом дозвільних процедур.

За словами Кучера, відповідно до закону власники повинні закрити ТРЦ, виплатити штраф, доопрацювати і погодити документацію і тільки після цього зможуть відкрити їх знову.

На ділі ж компанії, як стверджує чиновник, відмовляються від співпраці і погрожують судами.

"Отримання дозвільної документації - досить складна процедура, що займає в середньому близько року, але великі компанії прагнуть проходити її", - зазначає гендиректор профільного консалтингового агентства MCA Group Олександр Скрипник.

"Швидше за все основні претензії інспекції полягають у тому, що документація оформлена за старими правилами. В 2009-2010 роках міська влада постійно змінювали орган, відповідальний за видачу дозволів. І кожен з них вимагав переоформляти документи за власним зразком", - пояснює він.

Як повідомлялося раніше, компанія Олександра Ярославського DCH IMMO Limited (DCH) завершила операцію по покупці частки в компанії Karavan Real Estate Limited, що управляє будівництвом і розвитком торгово-розважальних центрів "Караван" в Україні.

Нагадаємо, у 2013-2015 роках, за умови своєчасного введення в експлуатацію всіх анонсованих об'єктів, на ринок вийде близько 740 тисяч квадратних метрів нових торгових приміщень, що практично вдвічі збільшить існуючий обсяг пропозиції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 11:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.