В Києві працюють лише 4 старі снігоочищувальні машини, - екс-заступник Попова

У 2012 році Київ не закупив необхідної снігоочисної техніки, на даний момент на вулицях працюють тільки придбані раніше машини.

Про це розповів екс-перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак в інтерв'ю газеті "Комсомольська правда в Україні", пише "Дзеркало тижня".

"Техніку не купили! У листопаді 2012 на сесії міської ради прийняли рішення виділити "Київавтодору" гроші на закупівлю техніки в лізинг. Але не було ні грошей, ні конкурсу про закупівлю. Тож у нас є тільки те, що ми купили раніше - на 10 мільйонів гривень", - сказав він відповідаючи на питання, чи дійсно Київ закупив снігоочисну техніку на 100 мільйонів гривень, як стверджують деякі депутати Київради.

За словами Мазурчака, в даний час в Києві працюють тільки 4 снігоприбиральні машини, діючі як комбайни (вони відразу загрібають сніг і вантажать його в КамАЗи).

"Їх називають "золоті ручки". В робочому стані в Києві їх залишилося всього чотири штуки. Вони зараз у роботі. Купити більше ми не можемо - дорого", - говорить колишній заступник голови міськадміністрації.

"Мене не звільнили, я пішов сам. Пішов з етичних міркувань, бо не виконав свій обов'язок так, як, вважаю, потрібно було його виконати. Не тому, що мої дії або бездіяльності завдали шкоди місту. Бо вони принесли збиток репутації влади", - прокоментував свою відставку Мазурчак.

Він упевнений, що Попова не звільнять з посади голови КМДА.

"Я не бачу на сьогодні кандидатури, яка змогла б більш ефективно керувати містом, ніж Попов. Його не звільнять", - наголосив екс-заступник Попова.

Як відомо, увечері 26 березня перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак подав у відставку, взявши на себе відповідальність за незадовільну роботу міських служб з ліквідації наслідків снігової бурі в Києві.

Нагадаємо, голова Київської адміністрації (КМДА) Олександр Попов не має наміру йти у відставку.

Як повідомлялося, щоб вивезти сніг, який накопичився на дорогах столиці, "Київавтодору" необхідно близько 300 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 червня 2020, 20:36

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.