В Україну прийшла весна - Укргідрометцентр

В Україну, майже в усіх регіонах, в повному обсязі прийшла весна.

Про це 1 квітня повідомив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, повідомляє "Дзеркало тижня".

"Весна в Україну практично, можна сказати, вже прийшла, але наступає вона не сміло. Особливо це стосується західних і північних областей. Але на півдні, в центрі і на сході України вона прийшла вже в повному обсязі", - сказав він.

Кульбіда зазначив, що 31 березня в південних, східних і центральних областях максимальні температури досягали 15-20 градусів тепла, на півдні України та в Криму місцями до 20-27 градусів.

"У цих регіонах на поточному тижні збережеться такий же температурний режим, значно вище норми, з незначними коливаннями температури і на тлі практично відсутності опадів", - додав він.

При цьому синоптик повідомив, що на поточному тижні на півночі України пройдуть невеликі помірні дощі, які припиняться 7-8 квітня.

Кульбіда зазначив, що 1 квітня в західних і північних областях спостерігається певне потепління з підвищенням температури до 6-11°С, при цьому в ніч з 1 на 2 квітня температура знизитися: вночі вона складе від 0 до -5, вдень - від 4 до 9°С.

Така погода, за його словами, збережеться 3-4 квітня на заході і півночі країни, а 5-6 очікується підвищення температурного режиму на 2-4 градуси.

Підводячи підсумок, Кульбіда зазначив, що майбутній тиждень буде характеризуватися коливанням температурного режиму, який в середньому по країні буде на 1-2 градуси нижче норми для цього періоду, супроводжуватися невеликими дощами, але при цьому відсутні будь особливо небезпечні явища, пов'язані з погодними умовами/

Нагадаємо, раніше директор Укргідрометцентру запевнив, що підйом рівня води в Дніпрі не представляє великої загрози для столиці під час весняного паводку.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 листопада 2020, 5:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.