Повінь Києву не загрожує - Держводагентство

Раптової повені в Києві не буде, ситуація контролюється і дніпровські водосховища готові прийняти прогнозовану кількість додаткової води.

Про це повідомив заступник голови Державного агентства водних ресурсів Олексій Чунарьов, передає "Інтерфакс-Україна".

"Раптової повені не очікується. Повінь, або весняна повінь - це прогнозоване явище, можна сказати скільки, зокрема, через Київ пройде кубокілометрів води", - відзначив Чунарьов.

"Фактично, ми були свідками того, що з 20 на 22 число випало дуже багато опадів. Ми переглянули, проаналізували заново, за цей час, змоделювали ситуацію і можемо чітко заявити - раптове підвищення рівня води киянам не загрожує", - заспокоїв він.

Заступник голови Держводагенства також додав, що рівень води в Дніпрі біля Києва підніметься на 2-3 метри і пік водопідйому буде у другій декаді квітня.

"Пік паводку, який буде в Київському водосховищі, пройде в другій декаді квітня. Спочатку зайде прип'ятська вода в Київське водосховище, за нею відразу піде дніпровська, і тільки потім піде деснянська - це вже буде початок травня, коли вона піде безпосередньо в межах Києва. До всього ми готові", - зазначив Чунарьов.

За його словами, рівень води в Києві буде коливатися, в Балтійській системі, від 93,3 до 93,7 метра.

Зараз рівень води становить 90,8 метра.

"Але ця вода підніметься штучно, регульовано і без негативних наслідків для киян", - підсумував Чунарьов.

Нагадаємо, 1 квітня директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда констатував, що в Україну, майже в усіх регіонах, в повному обсязі прийшла весна.

Раніше голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських повідомив, що у Києві через інтенсивне танення снігу існує загроза підтоплення низинних районів міста.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 4:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.