Аномальний березень залишить Крим без 300 тонн фруктів

Заморозки в березні 2013 року спровокують недобір фруктів у Криму в 300 тонн, або 0,3% від прогнозу валового збору плодово-ягідної продукції на 2013 рік.

Про це свідчать дані Міністерства аграрної політики і продовольства АРК, передає "Інтерфакс-Україна".

Відомство визначило ступінь ушкодження плодових бруньок раноквітучих кісточкових культур в результаті холодного фронту, що пройшов над півостровом 23-25 березня.

За даними профільного міністерства, найбільшу втрату мороз завдав садівникам Сакського, Бахчисарайського та Сімферопольського районів.

За інформацією Мінагрополітики Криму, в садах і виноградниках автономії тривають роботи з обрізки, вживаються заходи щодо захисту потенційного врожаю фруктів і винограду.

23-25 березня температура повітря в Криму опускалася до -6 ˚ С в Джанкойському, Сакському і Радянському районах; до -5 ˚ С - у Білогірському, Нижньогірському і Первомайському районах; до -4 ˚ С - в Бахчисарайському, Кіровському, Красногвардійському і Сімферопольському районах.

Практично у всіх регіонах, за винятком Кіровського, зниження температури супроводжувалося опадами.

Нагадаємо, 1 квітня директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда констатував, що в Україну, майже в усіх регіонах, в повному обсязі прийшла весна.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 13:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.