Таємничий газотрейдер просить ліцензію на поставки 6 мільярдів "кубів" газу

Маловідома компанія "Західна нафтогазова компанія" звернулась до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, з проханням надати їй ліцензію на постачання за нерегульованим тарифом природного газу в обсязі 6 мільярдів кубометрів на рік.

Про це йдеться в повідомленні НКРЕ, повідомляє УНІАН.

"Компанія бажає отримати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом. Є ряд незалежних компаній, у яких ми будемо купувати цей газ, - це Карпатигаз, Техпроект", - сказав менеджер компанії Олександр Чорний.

Однак НКРЕ залишила дану заяву без розгляду, оскільки компанія не надала свого балансу.

Як повідомляється, продавати газ нафтогазова компанія має намір Нікопольському заводу феросплавів (НЗФ, Дніпропетровська область) і ряду обласних газопостачальних підприємств, зокрема Житомиргаз і Київоблгаз.

За даними ЗМІ, для виконання нормативу достатності власних коштів компанія залучила кредит у іншої компанії в обсязі 100 мільйонів євро до початку 2018 року.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький повідомив, що Україна з початку квітня не закачує російський газ в газосховища і на сьогоднішній момент газу в Україну досить для забезпечення життєдіяльності країни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 16:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.