Фірташ інвестує 300 мільйонів в "Кримський Титан"

Група компаній Group DF вкладе 300 мільйонів доларів в нове виробництво на "Кримському Титані".

Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Ми починаємо будувати нове виробництво вже в цьому році, і до 2015 року інвестуємо в цей проект близько 300 мільйонів доларів ", - повідомив голова Ради Group DF Дмитро Фірташ.

"Наш план - виробляти на "Кримському Титані" 240 тисяч тонн діоксиду титану на рік, а це вже близько 4% світового ринку", - підкреслив Фірташ.

Техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) проекту розробляється у співпраці з провідними консультантами і проектними інститутами, такими як Hatch і TZMI.

Велика увага приділяється мінімізації впливу виробництва на природне навколишнє середовище.

По завершенню розробки ТЕО підприємство проведе тендер для визначення постачальника обладнання. Діоксид титану буде проводитися за модернізованою сульфатної технології.

"Ми встановимо сучасне європейське обладнання, що дозволяє нам за якістю продукції випередити Китай, який сьогодні найбільш активно в світі розвиває своє титанове виробництво", - повідомив керівник титанового бізнесу Group DF Олександр Вотінцев.

"Близько 80% продукції ми експортуємо. Серед наших клієнтів - великі світові виробники фарб, пластику і паперу ", - додав Вотінцев.

Програма інвестицій в "Кримський Титан" - частина програми Group DF з розвитку титанової галузі України, для реалізації якої група планує залучити 2,5 мільярда доларів до 2017 року.

Раніше в березні 2013 року Group DF оголосила про плани будівництва двох нових виробництв титанового шлаку і титанової губки на "Запорізькому титано-магнієвому комбінаті".

Нагадаємо, в грудні 2012 року компанія Ostchem Germany, яка належить українському бізнесмену Дмитру Фірташу, сконцентрувала 100% акцій ПрАТ "Кримський титан".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.