Ставицький переконує, що переговори з Росією по ГТС тривають

Україна не призупиняла переговори з Росією про створення консорціуму з управління українською газотранспортною системою.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький, передає "Інтерфакс-Україна".

"Консультації тривають. Принаймні, переписка на рівні міністерства, мною очолюваного, триває", - сказав він.

За його словами, Україна розглядає всі варіанти щодо формату консорціуму з управління українською ГТС.

"Експерти з "Газпрому" і НАК "Нафтогаз України" наступного тижня проведуть черговий раунд консультацій з питання модернізації української газотранспортної системи", - заявив Ставицький.

Міністр нагадав, що російська сторона бачить питання створення газотранспортного консорціуму як двосторонній, Україна бачить його більш широко.

"Ведемо консультації і з європейськими нашими колегами, і з російськими колегами. Яким буде остаточний варіант - це буде прийматися прозоро і публічно", - сказав Ставицького.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що за ініціативою Росії були припинені переговори щодо створення консорціуму з управління українською ГТС.

Як повідомлялося раніше, наприкінці березня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що пов'язує участь своєї країни в можливому консорціумі з управління українською ГТС з виходом України із складу Енергетичного співтовариства.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що питання створення тристороннього газотранспортного консорціуму повільно вирішується у зв'язку з позицією Європейського Союзу.

У свою чергу постійний представник Росії при ЄС і Європейському співтоваристві з атомної енергії Володимир Чижов заявив, що Росія розглядає можливість створення консорціуму з управління українською ГТС тільки в двосторонньому форматі (за участю України і Росії).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 15:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.