"Укрзалізниця" дозволила експлуатацію українських швидкісних потягів

Міжвідомча комісія під головуванням першого заступника генерального директора Укрзалізниці Миколи Сергієнка, прийняла рішення дозволити експлуатацію за призначенням двох електропоїздів ЕКр1-001 і ЕКр1-002 з максимальною експлуатаційною швидкістю 160 кілометрів на годину.

Про це повідомляє прес-служба Крюківського вагонобудівного заводу.

Комісія, яка 5 квітня працювала на заводі, зазначила, що склад і комплектність міжрегіональних двосистемних дев'ятивагонних електропоїздів серії ЕКр1 виробництва ПАТ "КВБЗ" відповідають умовам технічного завдання.

Згідно з повідомленням, їхні технічні характеристики і конструкція - сучасному світовому рівню аналогічної продукції відповідного класу.

"Більше 180 підприємств України плюс партнери з СНД і далекого зарубіжжя постачають вузли та комплектуючі для національних електропоїздів. Локалізація виробництва в Україні становить 70%, створено понад 5 тисяч нових робочих місць. У проекті взяли участь науково-дослідні інститути, державні установи, - повідомляє прес-служба підприємства.

Поїзд номер 001 пройшов за час випробувань близько 60 тисяч кілометрів, поїзд номер 002 - близько 6 тисяч, чим довели свою надійність, працездатність, відповідність інфраструктурі українських залізниць і готові перевозити пасажирів.

Раніше "РЕ" уже писала, що перші випробування українських ЕКрів пройшли успішно.

На думку експертів, ціни на квитки на українські швидкісні потяги навряд чи будуть дешевшими, ніж на Hyundai.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2020, 19:46

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.