Власник "Технополісу" придбав собі ще й "Ельдорадо"

Власник мережі магазинів електроніки та побутової техніки "Технополіс" Віктор Поліщук придбав одного з найбільших продавців цієї галузі мережу "Ельдорадо".

Про це повідомляє Forbes.

Операція була закрита на цьому тижні. Інформацію підтвердив і сам Поліщук, і пообіцяв повідомити про плани на наступному тижні.

Після злиття об'єднана мережа стане другим на ринку рітейлером за кількістю магазинів і № 3 по товарообігу. Зараз у мережі Поліщука - 65 магазинів.

Керівник аналітичного відділу одного з московських інвестиційних фондів в січні, коли стало відомо про майбутній продаж, оцінив компанію в 130 мільйонів доларів мінус борги.

Влітку 2012 року чистий борг рітейлера був трохи вище 35 мільйонів доларів. Суму близько 100 мільйонів доларів озвучив один з топ-менеджерів конкуруючої мережі.

Оцінити вартість об'єднаної компанії експерти поки не беруться.

Основним власником українського "Ельдорадо" був російський підприємець Ігор Яковлєв, 28% рітейлера належало мільярдерові Віктору Пінчуку.

Кілька учасників ринку повідомили, що ініціатором поглинання "Ельдорадо" став новий генеральний директор "Технополісу" Сергій Цибульський, який перейшов на цю посаду навесні 2012 року з посади замдиректора з розвитку мережі Comfy.

Сам Цибульський відмовився відповідати на запит видання.

"Я поки не маю мандату від Віктора Поліщука розповідати про плани з розвитку", - заявив він.

Поліщук - один з найзагадковіших українських бізнесменів. Влітку 2012 року він заявив Forbes, що йому належить торгово-офісний комплекс "Гуллівер" у центрі Києва.

Тоді ж він назвав "Технополіс" непрофільним бізнесом, але заявив, що до кінця року завершить кілька великих угод.

Звідки у Поліщука гроші на такі великі покупки - невідомо. За однією з версій, він заробив їх у Росії, за іншою - на продажу нафтопродуктів в Україні.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 14:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.