Фірташ збільшив свою частку в "Львівгазі"

Найбільший приватний власник низки українських облгазів - компанія "Газтек" - збільшила свою частку в газопостачальному підприємстві "Львівгаз" до 13,1%.

Про це йдеться у повідомленні підприємства "Львівгаз" у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, передає УНІАН.

Як повідомлялося раніше, у жовтні 2012 року Фонд державного майна (ФДМУ) реалізував на біржі 2,554% акцій ПАТ "Львівгаз".

27,5540% ПАТ "Львівгаз" належать НАК "Нафтогаз України", 22,8494% - Materon Ltd. (Кіпр).

ПрАТ "Газтек" є найбільшим приватним власником пакетів акцій низки українських облгазів.

"Газтек", зокрема, останнім часом придбав на приватизаційних конкурсах блокуючі держпакети акцій "Миколаїв-", "Івано-Франківськ-", "Севастополь-", "Дніпропетровськ-", "Запоріж-", "Луганськ-", "Вінницягазу".

Власниками самого "Газтека" є низка кіпрських компаній - Krezer Holdings Limited, Nesiba Venchers Limited, Pasler Enterprises Limited і Porala Venchers Limited, які низка ЗМІ пов'язують з українським бізнесменом Дмитром Фірташем, який контролює також і банк "Надра".

Нагадаємо, на минулому тижні стало відомо, що компанія "Газтек" збільшила свою частку в газопостачальному підприємстві "Закарпатгазі" до 21,8%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 серпня 2019, 6:20

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.