Уряд уріже теплопостачання, щоб зекономити 2 мільярди

Підприємства з виробництва теплової енергії та гарячої води вже під час наступного опалювального сезону мають суттєво зменшити споживання природного газу.

Про це повідомили віце-прем'єр-міністри Юрій Бойко та Олександр Вілкул, передає УкрІнформ.

"Нам необхідно суттєво зменшити споживання газу наступного опалювального сезону. Ціна питання - близько 2 мільярдів доларів. При цьому в Україні є профіцит вугілля та інших енергоресурсів", - сказав Бойко.

Як зазначив Вілкул, модернізація житлово-комунального господарства є одним з ключових напрямів Програми активізації економіки на 2013-2014 роки.

"Це стосується оновлення котелень, зниження витрат енергоносіїв і заощадження природного газу. Перед кожною областю стоїть завдання суттєво зменшити споживання природного газу підприємствами теплокомуненерго в 2014 році, заміщаючи його іншими енергоносіями", - сказав він.

На сьогодні на альтернативних видах палива - вугіллі, торфі, деревинних пелетах, біогазі та інших - працюють близько 285 котелень комунальної форми власності, що становить 1,2% від загальної кількості.

У більшості використовуються твердопаливні котли.

За підсумками наради керівникам регіонів доручено у двотижневий термін розробити та надати пропозиції щодо здійснення конкретних заходів для економії природного газу на підприємствах теплокомуненерго.

Для вивчення пропозицій та координації даної роботи вирішено створити робочу групу під головуванням міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Темника, до якої увійдуть представники Міненерговугілля, НАК "Нафтогаз України", Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, і Держенергоефективності.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 13:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.