Goldman Sachs прогнозує різке падіння цін на золото

Goldman Sachs знизив прогноз вартості золота в цьому році, в зв'язку з тим що цей дорогоцінний метал показує несподівано слабку динаміку в умовах підвищення ризиків e економіці єврозони і більш слабких, ніж очікувалося, даних по США.

Про це повідомляють "Вести".

Банк знизив прогноз на три місяці з 1615 доларів за тройську унцію до 1 530 доларів, прогноз на шість місяців знижено з 1 600 доларів до 1 490 доларів, а 12-місячний прогноз припускає вартість золота на рівні 1 390 доларів у порівнянні з 1 550 доларів раніше.

До кінця поточного року Goldman Sachs очікує вартість золота на рівні 1 450 доларів за унцію в порівнянні з минулим прогнозом на рівні 1 600 доларів. При цьому до 2014 року ціна впаде до 1270 доларів.

"Незважаючи на сплеск ризиків в єврозоні та розчаровують економічні дані в США, ціни на золото залишаються незмінними протягом останнього місяця, що підкріплює переконаність швидкого ослаблення позицій золота, - відзначають в Goldman Sachs -. Враховуючи динаміку цін та очікування наших економістів, ми в черговий раз знизили прогноз цін на золото".

Банк також рекомендував закривати довгі позиції на Comex. З початку року вартість золота впала на 5,7%.

"Хоча є ризик невеликого зростання найближчим часом, так як ціни повинні відреагувати на продовження уповільнення зростання в США, ми очікуємо збереження спадного тренда, як це було протягом року", - йдеться в повідомленні Goldman Sachs.

Як відомо, крім золота є ще низка активів, вартість яких не здається справедливою.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 1:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.