На думку Арбузова українці живуть, як рантьє

В України є всі шанси стати державою, яка в харчовому сегменті може потрапити в G20.

Про це в інтерв'ю виданню "Кореспондент" розповів перший віце-прем'єр-міністр Сергій Арбузов.

"В кінці минулого року сільське господарство компенсувало валютні надходження від металургії. У нас є всі шанси стати державою, яка в харчовому сегменті може потрапити в G20", - заявив Арбузов.

Коментуючи запитання про високі відсоткові ставки на кредитування бізнесу, віце-прем'є відповів:

"Наші громадяни звикли жити як рантьє, мають найбільший, напевне, дохід в світі з депозитів. І в такому випадку кредитна ставку в Україні нижчою бути не може".

"Держава працює ринковими інструментами, а населення поки що живе радянськими мірками… Я впевнений, найближчим часом все зміниться на краще", - відзначив він.

Щодо того, що за даними Transparency International, за рівнем корупції Україна знаходиться на 144 місці, між Конго та Папуа-Новою Гвінеєю, а в рейтингу Doing Business – на 137 зі 185 можливих, Арбузов відповів:

"Не знаю чим вам не подобається в місці між Папуа та Новою Гвінеєю. Питання не в місці, питання – як почуває себе бізнес в країні. 15 пунктів, на які ми піднялись в рейтинзі Doing Business - вже непогано".

Коментуючи питання про запровадження спецмита на ввіз авто перший віце-прем'єр наголосив, що це рішення тимчасове.

"Я вважаю, що це нормальна реакція на спад виробництва, що в свою чергу, призвело до скорочення робочих місць", - наголосив Арбузов.

"У нас є ідеї зібратися зі світовим автопромом і поговорити про те, щоб хоча б якась великовузлова збірка проводилась в нас. Я впевнений, що найближчим часом буде прийнято рішення про введення додаткових мит не лише на авто середнього класу, але й на автомобілі сегменту luxury, щоб ліквідувати спекуляції на тему "середнього класу", - відзначив він.

Нагадаємо, Україна вирішила ввести спеціальні мита на імпорт в країну нових легкових автомобілів з ​​об'ємом двигуна 1000-1500 кубічних сантиметрів у розмірі 6,46% і 1500-2200 кубічних сантиметрів - 12,95% незалежно від країни походження та експорту.Коментарі

Додати коментар


222

УВАГА !!! Інформація для вкладників ПАТ "ЗАХІДІНКОМБАНКу" - банк практично збанкрутував.

Виталий

Чтоб ты, падаль мордастая, сам так жил, как живут 99 проц. несчастных украинцев!

ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 2:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.