Партнер KPMG отримав Rolex за інсайд

Колишній партнер KPMG Скотт Лондон отримав від свого друга, якому він передавав непублічну інформацію про компанії - клієнтів аудиторської компанії, 50 тисяч доларів готівкою та численні подарунки, включаючи годинники Rolex за 12 тисяч доларів.

Про це свідчать матеріали ФБР, що лягли в основу позову проти Лондона, пишуть "Ведомости" з посиланням на The Wall Street Journal.

Прокурори висунули Лондону кримінальне обвинувачення у змові з метою вчинення шахрайства з цінними паперами, пише видання.

Його другу, ювелірному дилеру з Лос-Анджелеса Брайану Шо, який за допомогою отриманої від Лондона інформації незаконно заробив на торгівлі акціями 1,2 мільйона доларів, кримінальне обвинувачення поки не пред'явлено, але Шо чекає, що це відбудеться, заявив його адвокат.

Шо почав співпрацювати з ФБР в кінці 2012 року, коли агенти виявили його підозрілі угоди з акціями.

Співробітники ФБР набивали для нього пакети 100-доларовими купюрами і вели зйомку того, як Шо передає їх Лондону.

Лондон пропрацював у KPMG 29 років, у нього в підпорядкуванні було 50 партнерів-аудиторів і 500 співробітників. У разі визнання його винним йому загрожує до п'яти років в'язниці і штраф до 250 тисяч доларів.

Минулого тижня, коли стало відомо про дії Лондона і він був звільнений з KPMG, він сказав газеті, що Шо всього лише поділився з ним знижкою на годинник, кілька разів пригощав його обідом і "пару разів" дарував йому по 1000-2000 доларів.

Деяку інформацію про компанії Herbalife і Skechers, аудит яких проводила KPMG, Лондон, за його словами, став передавати Шо у 2010 році.

На другий чи третій раз Лондон, як він розповів, зрозумів, що його друг торгує на ринку, користуючись цією інформацією. "Моє серце обірвалося, - каже Лондон, - я знав, що цього не можна було робити, але це сталося".

Однак SEC стверджує, що Лондон інформував Шо про ситуацію в п'яти компаніях, подяку останнього була набагато більш щедрою, а в тих випадках, коли Шо висловлював сумніви щодо законності їх дій, Лондон запевняв його, що в них немає нічого страшного.

Згідно з кримінальним позовом мін'юсту, Лондон зазвичай говорив, що Шо занадто щедрий і не зобов'язаний йому платити за інформацію, але гроші та подарунки приймав. У грудні 2011 року Лондон дав Шо нову наводку: від двох керуючих партнерів з Арізони офісу KPMG він почув, що її клієнта, компанію RSC Holdings, готується придбати United Rentals.

Як згодом розповів Шо прокурорам, він висловив сумнів у тому, що можна торгувати перед оголошенням про злиття, але Лондон порадив йому не хвилюватися, тому що "регулятори ніколи не звертають увагу на дрібну рибку".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 травня 2020, 2:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.